andziulka0 - komentarze


Witajcie Towarzysze Broni!
I nareszcie WEEKEND!Cuuuudowne uczucie.Dwa dni maxyyyyyyyyymalnego lenia . Jaka jestem happy. Motyla noga nie chce mi się tylko iśc na spowiedz. :/ Ale myśle że szybko minie i bezboleśnie. Ale majówkę sobie dzisiaj odpuszczam Posiedzę sobie w hacjendzie posłucham muzyczki, popykam na komputerku, poleniuchuje i wogóle. Może jakiś interesiasty filmik obejrzę. Wieczór zapowiada się dość ciekawie . Chociaż spędzę go sama w domciu, ale zawsze to lepsze niż kucie <żygi>.Jakiś przytulak by się przydał , a tymczasem Artur się odzywa. Ten koleś to ma łeb! Zaprasza mnie na bal STUDENTÓW HISTORII!!! Ja nie mogę... on mnie czasami rozbraja. Nie mam już siły. Ja mam 16 lat on ma 23 i zaprasza mnie na bal historyków!Jak jabym tam wyglądała jak ja bym sie tam czuła? No ale nic powiedziałam mu że to przemyśle. Coś mu przecież musiałam powiedzieć. Naprawdę czasami nie mam siły. Dlaczego mam takiego pecha do facetów?! Albo fanatycy albo narcyzy! Żadnej równowagi kurde. No ale nic. Trzeba trwać! :* dla wszystkich.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.05.2005 :: 00:18 :: host2.realestate.net.pl

Dagmara@

Ania ty masz zarąbiste te posty !!!!!!!!!!!!!!!!! Jej naprawde ! Bardzo zabawne ! Ja tam opisuje tak !! I choc u mnie też wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy to u cibie brzmi to fajniej !!! A sprawa tych komentów: masz na nieznanym portalu i dlatego :) Ale pisz, pisz bo polepszasz mi humor ! Późno komentpisze nie ?? 00.20 :D
Talk.pl :: Wróć